Mam TAK i mogę wygrać nową Toyotę

Jesteś mieszkańcem Augustowa i masz już Twoją Augustowską Kartę? Świetnie, nie zapomnij o wzięciu udziału w konsultacjach strategicznych. Jeszcze nie złożyłeś wniosku o kartę mieszkańca? Śpiesz się. Załóż konto na tak.augustow.pl, złóż wniosek i wygraj hybrydową Toyotę. Wystarczy, że jesteś obywatelem Polski zameldowanym w Augustowie i wypełnisz ankietę, a później klikniesz przycisk „Biorę udział w loterii”. Masz czas do 15 kwietnia.

Do zgarnięcia atrakcyjne nagrody: telewizory SAMSUNG, telefony IPHONE 14, hulajnogi elektryczne XIAOMI oraz nagroda główna TOYOTA YARIS CROSS HYBRID.

Od czego zacząć?

Pierwszym krokiem jest założenie konta na stronie internetowej, bądź w aplikacji mobilnej. Sprawdź jakie to proste.

Wejdź na tak.augustow.pl lub pobierz aplikację mobilną na swój telefon

Następnie kliknij:

1. Zaloguj -> Zarejestruj się -> Oświadczam, że jestem Mieszkańcem Augustowa [TAK] -> Dalej
2. Konto rodzinne czy indywidualne? -> Wybierz odpowiednią opcję, korzystając z przycisków „+” i „-„
3. Uzupełnij swoje dane
4. Za pomocą suwaka wybierz swoje zainteresowania
5. Zaznacz wszystkie zgody marketingowe -> kliknij przycisk „Dalej”

Założyłem/am konto. Co dalej?

Po założeniu konta pojawi się komunikat: [ Witaj! Właśnie założyłeś(aś) konto. Aby skorzystać ze zniżek złóż wniosek o Pakiet Mieszkańca. ] Postępuj zgodnie z instrukcją.

1. KARTY I PAKIETY -> Wybierz pakiet mieszkańca -> Suwakiem zaznacz „dodaj” -> Wybierz czy chcesz otrzymać plastikową wersję Karty [TAK/NIE]
2. Zgody -> Oświadczam, że jestem mieszkańcem Augustowa (zaznacz suwakiem)
3.  Dodaj swoje zdjęcie - zadbaj o to, by Twoja twarz była widoczna, a tło było jasne i możliwie jednolite
4. Wyślij wniosek

Twój wniosek został wysłany. Biuro Obsługi Karty w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych przeanalizuje wniosek. Dopiero po zaakceptowaniu wniosku, będziesz miał/miała możliwość przekierowania do wypełnienia ankiety i kliknięcia przycisku „Biorę udział” - dotyczącego loterii.

Masz już kartę i chcesz wziąć udział w ankiecie i loterii?

To proste!

1. Wejdź na stronę: tak.augustow.pl
2. Kliknij „Zaloguj” – w prawym górnym rogu
3. Przejdź do zakładki "Mój panel"
4. W zakładce „Karty i Pakiety” kliknij w okienko Konsultacji Strategicznych (zielona karta)
5. Wypełnij ankietę
6. Kliknij przycisk „Biorę udział”
7. !Pamiętaj o zaznaczeniu wszystkich zgód marketingowych!

Proces jest analogiczny w przypadku korzystania z aplikacji mobilnej. Ściągnij ją w sklepie Google Play (Tak Augustów) i App Store (Twoja Augustowska Karta).

Założenie konta -> Zawnioskowanie o kartę -> Wypełnienie ankiety -> Udział w loterii

To mieszkańcy decydują

Wypełnienie ankiety nie powinno Ci zająć więcej niż kilka minut. W konsultacjach mieszkańcy oceniają dotychczasowe inwestycje i wskazują, jak powinno rozwijać się miasto w kolejnych latach. Twoja opinia jest kierunkowskazem dla miasta. Za Twój poświęcony czas oferujemy Ci udział w loterii z atrakcyjnymi nagrodami. Załóż kartę, wypełnij ankietę i wygraj  TOYOTĘ YARIS CROSS HYBRID.